You are currently viewing ارسال اینترنتی پیاز زعفران مرغوب
پیاز زعفران مرغوب

ارسال اینترنتی پیاز زعفران مرغوب

با شروع فصل کاشت پیاز زعفران، کشاورزان زیادی در سراسر کشور به فکر خرید پیاز زعفران مرغوب افتاده اند که مشاورین این سایت با ارسال اینترنتی آن به تمامی شهرهای ایران امکان خرید ارزان و آسان را برای مشتریان فراهم کرده اند.
زعفران یکی از گیاهان بومی آسیا و اروپا می باشد که بسیاری از مورخین اعتقاد دارند، برداشت این محصول به ۳۰۰۰ سال پیش بر میگردد و کشورهای ایران و هندوستان اولین تولید کننده آن در جهان بوده اند، از این رو کشاورزان ایرانی در تولید و برداشت زعفران مرغوب و باکیفیت تبحر خاصی داشته و آن را نسل به نسل به فرزندان خود منتقل کرده اند که موجب شده است اکنون نیز ایران بزرگترین تولید کننده زعفران باشد.
قیمت بالای زعفران در بازار و مصرف بالای آن عده زیادی از مردم را به فکر احداث زمین زعفران انداخته است و همچنین عده ای دیگر از کشاورزان می خواهند که اراضی زعفران خود را گسترش دهند که برای این منظور باید ابتدا زمین خود را آماده کرده و پیاز زعفران را تهیه کنند و در زمان مناسب آن را کشت کنند.

بهترین زمان کشت پیاز زعفران

همانطور که می دانید تکثیر گل زعفران از طریق بنه و یا پیاز زعفران آن می باشد که کاشتن آن باید در زمان مشخصی صورت گیرد تا در زمان گل دهی مشکلی برای پیاز زعفران به وجود نیاید.
کاشت پیاز زعفران از اوایل مرداد شروع می شود و تا اوایل مهر ماه امکان پذیر می باشد زیرا بعد از آن زمین کشت شده نیاز به آبیاری دارد تا زعفران کاشته شده بهتر رشد کند، با توجه به این موضوع کم کم به فصل کاشت پیاز زعفران نزدیک میشویم و از این رو سایت زعفران ایرانی امکان خرید اینترنتی پیاز زعفران مرغوب و باکیفیت را برای همه هموطنان فراهم کرده است تا مشکلی برای کشاورزان جهت کم بود پیاز زعفران وجود نداشته باشد.
منبع: بازار زعفران ایران