You are currently viewing بازار انواع پیاز زعفران مرغوب تربت حیدریه

بازار انواع پیاز زعفران مرغوب تربت حیدریه

انواع پیاز زعفران که در بازار تربت حیدریه پیدا می شود دارای کیفیت مرغوب بوده و می توان آن را به صورت مستقیم از کشاورز هایی که قصد فروش دارند، خریداری نمود.
تربت حیدریه به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان زعفران در ایران بوده و با توجه به سطح زیر کشت زعفران در شهر تربت حیدریه، همه ساله کشاورزانی هستند که پیاز زعفران خود را به دلایل مختلفی از جمله کم آبی، نیاز مالی و… از زمین جمع آوری می کنند.
از این رو ما شاهد آن هستیم که روزانه حجم های بسیار زیادی پیاز زعفران در بازار تربت مورد مطالعه قرار می گیرد.
با توجه به گسترش دامنه کشت پیاز زعفران در کشور ما شاهد آن هستیم که پیاز زعفران به دیگر استان های کشور ارسال می شود.
جالب است بدانید که کشت پیاز زعفران به دیگر استان های کشور از جمله اصفهان، همدان، کرمان و… انجام شده و کشاورزان زیادی به دلیل کم شدن منابع آبی روی به محصول پیاز آورده اند.
انواع پیاز زعفران موجود در بازار تربت حیدریه بسیار زیاد است و ما شاهد آن هستیم که در یک معامله دو نوع پیاز شاید با اختلاف قیمت کیلویی هزار تومان نیز معامله شوند.
تفاوت در کجاست؟
بیشترین تفاوت پیاز زعفران در سایز محصول مذکور است.
هر چه پیاز زعفران درشت تر باشد، قاعدتا دارای قیمت های بالاتری خواهد بود، اما در صورتی که پیاز ریز باشد، قیمت های پایین تری را خواهد داشت.
بازرگانی خشکبار ایرن با توجه به قابلیت های خوب تربت حیدریه در زمینه تولید انواع پیاز زعفران آماده است تا بهترین پیاز زعفران مرغوب را به صورت عمده در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
لازم به ذکر است که کلیه مجوز های لازم جهت ارسال به دیگر استان ها نیز اخذ خواهد شد.