You are currently viewing تهیه انواع پیاز زعفران اصلاح شده کاشمر
پیاز زعفران

تهیه انواع پیاز زعفران اصلاح شده کاشمر

خرید و فروش پیاز زعفران در این ماه با نزدیک شدن زمان کشت آن رو به افزایش بوده که انواع پیاز زعفران موجود در کاشمر بسیار با کیفیت می باشد. نوع اصلاح شده این پیاز را می توانید از طریق سایت های اینترنتی تهیه کنید.
استان خراسان هر ساله بیشترین تولید زعفران مرغوب در ایران را به خود اختصاص داده است و شهرستان کاشمردر این بین دومین رتبه تولید این گیاه را در استان خراسان دارد، که زعفران بسیار مرغوبی به دست کشاورزان این منطقه تولید می شود از این رو در سراسر جهان خریداران زیادی دارد.
همانطور که گفتیم باتوجه به کیفیت زعفران تولید شده در کاشمر در می یابیم که پیاز زعفران کاشمر نیز بسیار مرغوب و باکیفت است که به شهرهای مختلف ایران جهت فروش ارسال می شود، اما تمامی این امور باید زیر نظر جهاد کشاورزی این منطقه انجام شود در غیر این صورت خلاف قانون می باشد و قاچاق کالا محسوب می شود.
تکثیر زمین زعفران و یا احداث آن تنها از طریق کاشت پیاز زعفران امکان پذیر است از این رو باید پیاز زعفران انتخاب شده کاملا سالم و باکیفیت باشد که نوع اصلاح شده ان بسیار پرفروش است.

خرید پیاز زعفران اصلاح شده

همانطور که گفتیم در هنگام تهیه پیاز زعفران باید توجه کنیم که کاملا سالم و بدون هیچ گونه خراشی باشد همچنین پوسته آن نباید کدر باشد زیرا نوع شفاف پیاز عفران مناسب تر می باشد.
از آنجایی که پیاز زعفران چند سال متولی در زیر زمین بوده، هنگامی که آن را بیرون می آوریم با خاک زیادی همراه است که باید دقت کنیم چنین نوع پیازی نخریم زیرا کشاورزان مناطق زیادی از جمله شهرستان کاشمر به اصلاح کردن و یا پاک کردن خاک و پوسته های اضافه آن می پردازند و بعد آن را به فروش می رسانند که این نوع پیاز کارایی بهتری داشته و برای کشت مناسب تر می باشد.
تهیه پیاز زعفران اصلاح شده از طریق این سایت نیز امکان پذیر است و قیمت خرید آن نیز بسیار مناسب بوده در حالی که کیفیت پیاز نیز تضمین شده می باشد.
منبع: بازار زعفران ایران