You are currently viewing توزیع آنلاین پیاز زعفران کرمان
پیاز زعفران کرمان

توزیع آنلاین پیاز زعفران کرمان

پیاز زعفران کشت شده در شهر کرمان، از مرغوب ترین نوع این محصول می باشد که با قیمت مناسبی در این سایت به صورت آنلاین توزیع می شود.
شهر کویری کرمان یکی از مناطقی است که آب و هوای آن برای کشت محصولات گرمسیری مانند زعفران و پسته بسیار مناسب می باشد زیرا این محصولات به آب زیادی نیاز نداشته و گرمای این منطقه را تاب می آورند. در چند سال اخیر کشاورزان کرمانی علاوه بر تولید پسته به کشت پیاز زعفران نیز روی آوردند که آنها توانسته اند در بازار خرید و فروش این ادویه جایگاهی بگیرند.
با توجه به این که شغل بیشتر مردم این منطقه کشاورزی می باشد آنها توانسته اند زعفران مرغوبی را تولید کنند که این نکته نشان می دهد پیاز زعفران کرمان نیز ممتاز و درجه یک می باشد.
خرریدارن پیاز زعفران می توانند بهترین نوع این محصول را که به دست کشاورزان اصلاح شده و کیفیت آن تضمین شده است را از طریق سایت های آنلاین تهیه کنند که سایت زعفران ایرانی یکی از عرضه کنندگان مستقیم این محصول با قیمت مناسبی می باشد.
قیمت پیاز زعفران
با توجه به این که فصل کاشت پیاز زعفران از اوایل مرداد آغاز می شود افرادی که قصد احداث زمین زعفران دارند به فکر خرید پیاز زعفران خوب افتاده اند از این رو در این فصل با افزایش تقضا معمولا فروشندها بر قیمت محصول می افزایند که این موضوع برای خریداران ناپسند می باشد، اما یکی از روش های خریدی که پیشنهاد می شود خرید آنلاین پیاز زعفران است زیرا در این روش محصول با قیمت اصلی آن فروخته می شود. در سال ۹۶ قیمتی که برای هر کیلو پیاز زعفران از صنف قیمت گذاری مشخص شده است بین ۴ تا ۵ هزار تومان می باشد که با توجه به کیفیت محصول متفاوت می باشد.
منبع: بازار زعفران ایران