You are currently viewing خرید ظروف زعفران بسته بندی صدف در انواع مختلف
انواع ظروف و محصولات بسته بندی

خرید ظروف زعفران بسته بندی صدف در انواع مختلف

خرید ظروف زعفران، با توجه به تولید بالای زعفران، در سطح کشور افزایش یافته است. ظروف زعفران صدف از جمله ظروف باکیفیت بسته بندی است که در انواع مختلف روانه بازار می شود. برای خرید ظروف زعفران در انواع مختلف می توانید با همکاران شرکت بازرگانی متین ارتباط بگیرید.

زعفران یکی از گیاهان باارزش است که این روزها، بیشتر بر روی زبان ایرانیان جای گرفته است. این محصول تنها یکبار در سال روییده می شود و همین امر، سبب می شود تا ظروف خاصی برای نگهداری آنها طراحی و روانه بازار شود. خرید ظروف زعفران بیشتر در سطح شهر مشهد که قطب توزیع زعفران و ظروف آن است، انجام می شود. اما شرکت بازرگانی متین، درصدد است تا بتواند تامین کننده خوبی برای همکاران در تمامی کشور باشد. دیگر نیازی به حضور در مشهد برای خرید این ظروف نیست.

انواع ظروف زعفران باکیفیت برای بسته بندی

ظروف زعفران در شکل ها و ابعاد مختلفی ساخته و توزیع می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کریستال تخت
  • کریستال ایستاده
  • خاتم
  • و…

ظروف کریستال ایستاده دارای انواع مختلفی شامل ظروف گوهر، صدف، آذین، نگین، الماس و … می باشد. هر کدام از ظروف نام برده، شامل ابعاد مختلفی برای بسته بندی زعفران در اوزان نیم تا ۹٫۲ گرم (۲ مثقال) می باشد.

هر کدام از این ظروف، کاربرد بخصوصی دارد. به عنوان مثال، ظروف خاتم برای بسته بندی های شکیل استفاده می شود.

نکته مهمی که باید در خرید ظروف زعفران، به آن توجه کرد، کیفیت آن است به طوریکه از نفوذ هوا و تماس رطوبت با محصول درون آن، جلوگیری کند.

شرکت بازرگانی متین، با همکاری تولیدکنندگان برتر در حوزه ظروف و باکس های زعفران، آماده ارائه خدمت و ارسال محصولات به سراسر کشور و همچنین صادرات آن، می باشد. برای خرید و مشاوره های لازم با همکاران ما ارتباط بگیرید.

منبع: www.saffrono.ir