You are currently viewing خرید عمده انواع پیاز زعفران درجه یک مشهد

خرید عمده انواع پیاز زعفران درجه یک مشهد

خرید پیاز زعفران درجه یک به صورت عمده تنها در شرایطی امکان پذیر است که عرضه کننده محصول از تخصص کافی در زمینه محصولی که ارائه می دهد برخوردار باشد.
در هنگام خرید پیاز زعفران دقت کنید، فردی که قصد خرید محصول را از وی دارید از تخصص کافی در زمینه اطلاعات فنی محصول، نحوه برداشت و نگه داری کالا و… اطلاعات کافی داشته باشد.
به این دلیل ما بر روی این موضوع تاکید می کنیم که سرمایه گذاری برای کشت پیاز زعفران زیاد بوده و در صورتی که خرید عمده محصول از فرد غیر متخصص صورت گیرد، باعث می شود تا شما ضمن ضرر دهی، وقت خود را نیز تلف نمایید.
چند توصیه فنی در مورد خرید عمده پیاز:
پیاز درشت نخرید.
بسیاری از خریداران که قصد کاشت پیاز دارند، به این فکر می کنند که هر چه پیاز درشت تر باشد برای کاشت در زمین بهتر است، اما بازرگانی ما پس از انجام تحقیقات میدانی در این زمینه به این نتیجه رسیدیم که پیاز هایی با اندازه متوسط و متوسط به پایین برای کاشت بهتر بوده و در طولانی مدت نتیجه بهتری دارد.
پیاز آفت زده نخرید.
پیاز زعفران در برخی اوقات آفت هایی دارد که باعث می شود تا در مدت کوتاهی کل زمین زعفران را از پای در آورد، توصیه می شود پیاز زعفران درجه یک و بدون آفت خریداری کنید.
زمین زراعی را مملو از پیاز نکنید.
برخی از کشاورزان تصور می کنند که در صورتی که پیاز زعفران را به صورت نزدیک بهم و به عبارت عامیانه زمین را پر پیاز کنند، باعث می شود که بتوانند زودتر به در آمد دهی برسند، اما ما توصیه می کنیم که این کار را نکنید و بر اساس استاندارد های موجود در زمین زراعی خود پیاز را بکارید تا بتوانید طی سالیان متمادی از محصول استفاده کنید.