You are currently viewing خرید پستی پیاز زعفران در شیراز
پیاز زعفران

خرید پستی پیاز زعفران در شیراز

اگر به فکر احداث و یا تکثیر زمین زعفران هستید باید در ابتدا پیاز زعفران مرغوبی تهیه کنید، که یکی از باکیفیت ترین پیازهای زعفران موجود در بازار، پیاز زعفران شیراز بوده و از طریق این سایت خرید پستی و مستقیم آن نیز امکان پذیر می باشد.
زعفران یکی از گیاهان گرمسیری و بومی اروپا و آسیا می باشد، که بیشتر مورخین تولید آن را به ۳۰۰۰ سال پیش ربط داده و اولین کشورهای تولید کننده آن را ایران و هندوستان می دانند. مهم ترین شهرهای ایران در تولید این گیاه با ارزش خراسان، شیراز و اصفهان می باشد که از زمان های بسیار دوری به کاشت و داشت این گیاه مشغول بوده اند.
در اطراف شیراز زمین های بسیاری را می بینیم که زیر کشت زعفران بوده و هر ساله با تولید انبوه این گیاه نقش بسزایی در صادرات زعفران داشته که موجب ارز آوری به کشور می شود.

روش تکثیر زعفران

کشاورزان زیادی در سراسر کشور به دنبال کاشت زمین زعفران هستند که باید بدانند روش ازدیاد این محصول از طریق کرم (پیاز زعفران) انجام می گیرد؛ برای این منظور پس از آماده کردن زمین باید به فکر تهیه پیاز زعفران بود که برای هر هکتار زمین بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلو پیاز لازم است تا زمین در سال های آتی گل دهی خوبی داشته باشد.
همان طور که می دانید زعفران شیراز یکی از مرغوب ترین زعفران های تولید شده در ایران می باشد، از این رو پیاز زعفران این منطقه نیز کیفیت بالای داشته که در بین کشاورزان طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم قصد خرید پیاز زعفران شیراز را دارید اما فرصت رفتن به این شهر را ندارید می توانید روش خرید پستی را امتحان کنید.
خرید اینترنتی پیاز زعفران، روشی بسیار جالب و نوین می باشد که برای تمامی هموطنان در سراسر ایران امکان پذیر بوده و در این روش قیمت خرید محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
منبع: بازار زعفران ایران