You are currently viewing عرضه مستقیم بهترین پیاز زعفران نطنز
پیاز زعفران نطنز

عرضه مستقیم بهترین پیاز زعفران نطنز

چرا پیاز زعفران شهر نطنز خریداران زیادی در داخل و خارج از ایران دارد؟ آیا عرضه و پخش مستقیم و آنلاین محصول در قیمت آن تغییری ایجاد میکند؟ دلیل آن چیست؟
یکی از مهم ترین شهرهای ایران که زعفران بسیار مرغوبی در آن تولید می شود شهرستان نطنز در استان اصفهان می باشد، که به دلیل آب و هوای مناسب این شهر برای کشت زعفران، بیشتر کشاورزان این شهر به کاشت و برداشت طلای سرخ مشغول هستند.
از آن جایی که روش تکثیر زعفران با کشت پیاز آن می باشد، افرادی که مایل به کشت اراضی زعفران می باشند و یا کسانی که قصد گسترش سطح زیر کشت خود را دارند باید بعد از آماده کردن زمین مورد نظر، پیاز مرغوبی خریداری کرده و در فاصله زمانی اوایل مرداد تا اوایل مهر آن را کشت کنند.

در هنگام خرید پیاز زعفران باید تمام سعی خود را بکنیم که بهترین و مرغوب ترین نوع این پیاز را خریداری کنیم زیرا کشت پیاز مرغوب مهم ترین عامل برداشت زعفران درجه یک و باکیفیت می شود. پیاز خریداری شده باید کاملا سالم و بدون له شدگی باشد همچنین سایز پیاز باید بزگ باشد و از کدر نباشد.
با توجه به این که گفتیم زعفران نطنز بسیار مرغوب است، درمیابیم که پیاز زعفران این شهر هم از کیفیت بالای برخوردار است از این رو خرید و فروش پیاز این شهر در بازارهای داخلی و خارجی بسیار رونق دارد.

پخش مستقیم پیاز زعفران

یکی از روش های توزیع کالا در قرن حاظر، خرید و فروش آنلاین آن می باشد که در بیشتر کشورهای پیشرفته مرسوم شده است، زیرا در این نوع عرضه محصول بسیار از مشکلات از جمله حمل و نقل، آلودگی هوا، محدودیت خرید و گرانی حل شده است.
در عرضه مستقیم پیاز زعفران دلالان و سودجویان دیگر نمی توانند نقشی ایفا کنند و این امر موجب شده است که خریدار بتواند پیاز باکیفیت را با قیمت اصلی آن خریداری کند.
سایت زعفران ایرانی یکی از معتبر ترین شبکه های پخش اینترنتی زعفران و پیاز زعفران در داخل و خارج ایران می باشد.
منبع: بازار زعفران ایران