You are currently viewing عرضه مستقیم پیاز زعفران درجه یک خراسان
پیاز زعفران

عرضه مستقیم پیاز زعفران درجه یک خراسان

پیاز زعفران موجود در زمین های زعفران خراسان از نوع درجه یک و مرغوب این محصول در ایران می باشد که به دلیل افزایش تقاضای خرید آن، در این سایت به صورت مستقیم در سراسر کشور عرضه و پخش می شود.
زعفران یکی از گیاهان اصیل ایرانی می باشد که در زمان قدیم در بیشتر شهرهای ایران کشت می شده است اما در حال حاظر به دلیل اینکه مصرف کنندگان این گیاه تنها نوع ارگانیک و سالم آن را می خرند، تنها در شهرهای که امکان تولید گونه مرغوب این گیاه دارند پرورش می یابد، که استان خراسان بیش از ۹۰ درصد از زعفران ایران را تولید می کند.
با توجه به آنچه گفتیم متوجه می شویم که پیاز زعفران خراسان نیز بسیار ممتاز و اعلا می باشد که کشاورزان ایرانی طرفدار آن دمی باشند.
با نزدیک شدن به فصل کاشت پیاز زعفران، بازار خرید و فروش این محصول رونق پیدا کرده است که از این رو در حال حاظر این محصول علاوه بر بازارهای سنتی در مراکز اینترنتی نیز توزیع می شود که محصول موجود در این سایت ها بسیار مرغوب بوده و امکان خرید آن برای تمامی هموطنان فراهم است.

ویژگی ها پیاز زعفران اعلا

یکی از مواردی که در هنگام خرید پیاز زعفران باید به آن دقت زیادی شود کیفیت پیاز می باشد، زیرا همانطور که می دانید تنها راه تکثیر و یا احداث زمین زعفران از طریق کاشت پیاز زعفران می باشد بنا بر این هر چه پیاز زعفران کیفیت بالاتری داشته باشد مسلما در سال های آتی زعفران برداشت شده مرغوب تر می باشد.
پیاز زعفران درجه یک دارای پوسته ای شفاف بوده و معمولا درشت می باشد علاوه بر آن پیاز زعفران مرغوب، اصلاح شده است و هیچ گونه خاکی ندارد که در حال حاظر سایت زعفران ایرانی پخش و عرضه انواع پیا زعفران ممتاز را در سراسر کشور را بر عهده دارد.
منبع: بازار زعفران ایران