You are currently viewing فروش ظروف زعفران  بسته بندی و خرید عمده
فروش ظروف زعفران بسته بندی و خرید عمده

فروش ظروف زعفران بسته بندی و خرید عمده

امروزه با توجه به گستردگی تولید زعفران، فروش ظروف زعفران از اهمیت بالایی برخوردار شده است. آیا برای بسته بندی محصول خود، به دنبال خرید عمده ظروف زعفران هستید؟ می توانید انواع مختلف ظروف زعفران را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، از همکاران ما تهیه نمایید.

همانطور که می دانید، زعفران، کلاله های خشک شده زعفران است که به رنگ قرمز، در بازار دیده می شود. از ساختارهای مهم این محصول، می توان به عطر، طعم و رنگ آن اشاره کرد. یکی از بهترین راهها برای حفظ و نگهداری زعفران، استفاده از ظروف بسته بندی مناسب است.

این روزها، حجم کشت زعفران در سطح کشور، افزایش یافته و در نتیجه فروش ظروف زعفران نیز، در شهرهای مختلف، افزایش یافته است.

انواع ظروف بسته بندی مرغوب زعفران

ظروف بسته بندی زعفران، دارای انواع مختلفی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ظروف بسته بندی زعفران کریستال
  • ظروف بسته بندی زعفران خاتم
  • بسته بندی پاکتی زعفران
  • ظروف بسته بندی زعفران چوبی

باید به این نکته نیز اشاره کرد که فروش ظروف زعفران در انواع ذکر شده، متفاوت بوده و با توجه به نوع مصرف مشتریان تغییر می کند.

ظروف بسته بندی زعفران کریستال

از انواع ظروف بسته بندی زعفران، می توان به ظروفی از جنس پلی اتیلن و معروف به کریستال اشاره کرد. این ظروف در دو طرح کلی در بازار به چشم می خورد.

  • ظروف زعفران کریستال تخت

از ظروف تخت برای بسته بندی های معمولی، وکیوم استفاده می شود که هزینه های بسته بندی نیز به نسبت حالت ایستاده کمتر است. این ظروف در وزن های مختلف مانند نیم گرم، یک، دو گرم و … و همچنین در طرح های گوناگون مانند دایره، بیضی، مستطیل و … وارد بازار شده است. فروش ظروف زعفران کریستال تخت در بسته بندی های داخلی رایجتر می باشد.

  • ظروف زعفران کریستال ایستاده

بیشترین استفاده از ظروف کریستال ایستاده، در بسته بندی های کادوئی و شکیل است. اگر به دنبال بسته بندی های شیک، برای فروش داخلی و یا صادرات هستید. یکی از پیشنهاد های ما، استفاده از ظروف زعفران کریستال ایستاده است. از انواع این محصول می توان، به ظروف کریستال گوهر، آذین، صدف و … اشاره کرد.

ظروف بسته بندی زعفران خاتم

از دیگر انواع ظروف زعفران می توان به ظروف بسته بندی زعفران خاتم آن اشاره کرد. فروش ظروف زعفران فلزی در ابعاد و طرح های مختلف انجام می شود. این ظروف بیشتر برای بسته بندی های اوزان بالاتر استفاده می شود. به عنوان مثال برای صادرات در وزن های ۲۵۰ گرم تا یک کیلوگرمی، می توان از این ظروف استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که بسته بندی های اوزان ۱ گرمی تا دو مثقالی نیز موجود است.

بسته بندی پاکتی زعفران

در میان فروش ظروف زعفران، بازخوردی که از مشتریان به دست آمده است. آن است که رایجترین نوع بسته بندی زعفران، بسته بندی پاکتی است که بیشترین مصرف را در سطح فروش داخلی دارد. دلیل آن، هزینه های بسیار پایین بسته بندی است که باعث کاهش قیمت تمام شده محصول می شود.

ظروف بسته بندی چوبی و مخمل

امروزه، فروش زعفران، رابطه مستقیمی با طراحی و شکیل بودن بسته بندی زعفران دارد. فروش ظروف زعفران شکیل، در سفارشات صادراتی بیشترین از سفارشات داخلی است. به همین دلیل باکس هایی در نوع چوب و مخمل، طراحی شده است که می توان از آنها برای بسته بندی های کادوئی زعفران استفاده کرد.

استفاده از این باکس و ظروف، تنها در بسته بندی های سفارشی و کادوئی، توصیه می شود. چرا که هزینه تمام شده محصول زیاد می شود.

در نهایت می توان به این نکته اشاره کرد که شرکت بازرگانی متین، درصدد است تا بتواند تامین کننده بسیار مناسبی برای شرکت های بسته بندی زعفران در سراسر کشور شود. برای مشاوره و خرید می توان با همکاران واحد فروش شرکت، ارتباط بگیرید.

منبع:  http://zaferano.ir