You are currently viewing قیمت روز انواع پیاز زعفران مرغوب

قیمت روز انواع پیاز زعفران مرغوب

انواع پیاز زعفران مرغوب وابسته به این که چگونه در اختیار مشتری قرار گیرد، دارای قیمت های مختلفی بوده و نرخ آن به روز دچار یک سری تغییرات می شود.
مثال بسیار جالبی در مورد بازار زعفران و پیاز زعفران در بین بازاریان وجود دارد، که پیاز زعفران همانند سکه است و قیمت آن در بازار بالا پایین می شود.
قیمت روز زعفران در بازار به پارامتر های مختلفی از جمله درجه کیفی محصول، نحوه عرضه کالا، میزان تقاضا و عرضه کالا و… بستگی دارد که تاثیر هر یک از پارامتر ها را به اختصار بیان می کنیم.
پیاز به سه شکل در بازار عرضه می شود، اولین حالتی که پیاز زعفران به فروش می رسد، همراه با خاک و به صورت کیسه ای است که ارزان ترین قیمت را داراست.
در برخی موارد پیاز زعفران روی زمین ریخته می شود و با چهار شاخ روی ماشین بار شده و در این حالت قیمت بالاتر از مورد قبلی می شود.
حالت سوم کل خاک پیاز زعفران گرفته شده و نگین می شود که گران ترین حالت قیمتی را داراست.
بازرگانی خشکبار ایرن با فرا رسیدن فصل کاشت پیاز زعفران، انواع پیاز را به صورت عمده برای مشتریان خود آماده کرده و به آنان ارائه محصول را انجام می دهد.
برخی از مشتریان در مورد نحوه پرداخت هزینه محصول سوالاتی را از ما می پرسند که شاید بهتر باشد در این رابطه نیز مطالبی را بیان کنیم.
از آن جایی که کشاورزان پس از برداشت پیاز زعفران، هزینه را نقدا سر زمین از ما دریافت می کنند، خواهشمند است خرید خود را به صورت نقدی انجام داده و در خواست پرداخت وجه به صورت مدت دار را نداشته باشید.