You are currently viewing قیمت روز پیاز زعفران اصفهان
پیاز زعفران اصفهان

قیمت روز پیاز زعفران اصفهان

با نزدیک شدن به فصل کاشت پیاز زعفران، خرید و فروش آن در بازارهای سنتی و اینترنتی اغاز شده است. یکی از مرغوب ترین پیاز های زعفران، نوع کشت شده آن در اصفهان می باشد که در این سایت می توانید با اطلاع از قیمت روز آن خرید راحتی را نیز تجربه کنید.
شهر اصفهان یکی از شهرهای کویری ایران می باشد که آب و هوای بسیار مناسبی جهت تولید زعفران داشته، از این رو کشاورزان زیادی در این شهر مشغول به کاشت و برداشت این ادویه پرکاربرد می باشند.
زعفران تولید شده در اصفهان بسیار مرغوب و درجه یک می باشد که این موضوع نشان دهنده کیفیت پیاز زعفران این منطقه می باشد زیرا همانطور که می دانید در پرورش گیاه زعفران مهمترین نکته استفاده از پیاز زعفران مرغوب و ممتاز می باشد.

زمان کشت پیاز زعفران

از آنجایی که برای هر کاری زمان مشخصی وجود دارد کسانی هم که میخواهند پیاز زعفران بکارند و زمین زعفران احداث کنند باید از هم اکنون به فکر باشند زیرا با آغاز مرداد میتوان عملیات کشت پیاز زعفران را آغاز کرد و تا مهر ماه فرصت هست که در این مدت کشاورزان گرامی باید ابتدا زمین مورد نظر خود را شخم بزنند و برای کاشت پیاز اماده کنند و بعد از آن پیاز مرغوب خریداری شده را در زمین بکارند و در اواسط مهرماه زمین را آبیاری کنند.
خرید و فروش پیاز زعفران اصفهان در حال حاظر علاوه بر بازارهای سنتی در سایت های اینترنتی نیز به صورت مستقیم انجام می گیرد که این نوع خرید بسیار راحت بوده و از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه است و همچنین از طریق تماس با شمارهای زیر می توانید از قیمت روز زعفران آگاهی پیدا کنید.
منبع: بازار زعفران ایران