You are currently viewing قیمت صادرات زعفران باکیفیت به آلمان
قیمت صادرات زعفران فله باکیفیت به آلمان

قیمت صادرات زعفران باکیفیت به آلمان

قیمت صادرات زعفران ، با توجه به استراتژیک بودن محصول، توجه بسیاری از تجار را به دنبال داشته است. آیا به دنبال صادرات زعفران فله باکیفیت به آلمان و دیگر کشورهای اروپایی هستید؟ برای کسب اطلاعات لازم، مشاوره و خرید زعفران برای صادرات می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

زعفران یکی از محصولات بسیار ارزشمند کشور محسوب می شود. زعفران در کشورهای مختلفی کشت و تولید می شود. کشور ایران با توجه به تولید و کشت بیش از ۸۵ درصد زعفران جهان در آن، به عنوان برترین تولیدکننده زعفران در جهان شناخته شده است. در نتیجه کشورهای زیادی خواهان خرید زعفران ایران هستند. از جمله این کشورها می توان به اسپانیا، آلمان، کشورهای همسایه و همچنین چین و کره و … اشاره کرد. یکی از نکات بسیار مهم در پرورش و فروش زعفران، بحث صادرات آن است. زعفران های باکیفیت خواهان زیادی در کشورهای مختلف دارد. اگر تجار بتوانند بر صادرات زعفران، متمرکز شوند، سودآوری بسیاری برای آنها و همچنین اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت.

قیمت صادرات و ارسال زعفران به کشورهای مختلف، متفاوت از یکدیگر است. عوامل زیادی در قیمت صادرات زعفران موثر هستند. که باعث می شود، پراکندگی زیادی در قیمت مشاهده شود.

قیمت صادرات زعفران باکیفیت و مرغوب

از عوامل بسیار مهمی که در قیمت صادرات زعفران موثر است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نوع زعفران

قیمت انواع زعفران با یکدیگر متفاوت است. در این بین، انواعی که خواهان بیشتری در سطح بین المللی داشته باشد، دارای قیمت های بهتری به نسبت سایر محصولات می باشد.

  • کیفیت محصول

هرچه کیفیت محصول بهتر و بالاتر باشد، مشتریان بیشتری در تمامی کشورها خواهد داشت. در بین انواع زعفران، دو نوع نگین و پوشال، بیشترین صادرات را به کشورهای مختلف دارند.

  • نوع مصرف زعفران

اینکه مشتریان، به چه منظور زعفران را خرید می کنند نیز، می تواند در قیمت گذاری زعفران موثر باشد. به عنوان مثال، شرکت های بسته بندی و توزیع زعفران در کشورهایی که فروش بسیاری در محصول زعفران دارند، قاعدتا با قیمت های روز بازار ایران آشنایی داشته و به دنبال تهیه زعفران با پایین ترین قیمت خواهند بود.

صادرات زعفران درجه یک و اعلا به آلمان

یکی از کشورهایی که خرید بسیاری زعفران از ایران دارد، آلمان است. این کشور دو نوع سرگل و نگین را بیشتر از سایر انواع می پسندد.با توجه به قیمت صادرات زعفران به این کشور، تجار می توانند تمرکز ویژه ای بر روی این کشور داشته باشند. از مصارف بالای آن می توان به مصارف خانگی و توزیع در فروشگاهها و همچنین مصرف در کارخانجات مواد غذایی اشاره کرد.

شرکت بازرگانی متین، با توجه به تجربه بالایی که در راستای صادرات زعفران دارد، می تواند انواع زعفران با کیفیت بسیار مناسب، به کشورهای مختلف از جمله آلمان صادرات کند. شما عزیزان می توانید جهت خرید محصولات با همکاران واحد فروش ارتباط بگیرید.

منبع: www.iransaffron.co