You are currently viewing مرکز خرید پیاز زعفران صادراتی
پیاز زعفران صادراتی

مرکز خرید پیاز زعفران صادراتی

پیاز زعفران صادراتی پر فروش ترین نوع این محصول در مرکز توزیع پیاز زعفران می باشد که در نمایندگی های آنلاین،با قیمت مناسبی خرید و فروش می شود.
زعفران گیاه اصیل ایرانی می باشد که در شهرهای گرمسیری ایران با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و ارزش صادراتی بالایی دارد، و علاوه بر خود زعفران بنه و پیاز زعفران این کشور، نیز به دیگر کشورهای خارجی صادر می شود.
از آنجایی که تنها راه احداث زمین زعفران از طریق کشت پیاز زعفران می باشد، تمامی افرادی که قصد احداث و یا گسترش زمین زعفران را دارند از اکنون باید به فکر خرید بهترین پیاز زعفران باشند، زیرا برداشت زعفران درجه یک مستلزم به کاشت پیاز زعفران اعلا می باشد.
پیاز زعفران صادراتی یکی از بهترین نوع این گیاه می باشد که کشاورزان زیادی این نوع پیاز زعفران را برای خرید انتخاب می کنند از این رو با توجه به نزدیک شدن فصل کاشت پیاز زعفران، که از اوایل مرداد آغاز می شود مراکز توزیع این محصول شروع به کار کرده اند. یکی از معروفترین نمایندگی های فروش پیاز زعفران به صورت مستقیم، سایت زعفران ایرانی می باشد که قیمت محصول در این سایت بسیار مقرون به صرفه بوده و کیفیت پیاز زعفران در این مرکز عالی می باشد.

پیاز زعفران اصلاح شده

ویژگی های پیاز زعفران صادراتی

پیاز زعفران همانند تمامی محصولات دارای درجه کیفیت متفاوتی می باشد زیرا زمین هایی که این محصول در آن پرورش یافته است خاک متفاوتی داشته و همچنین شرایط رشد این گیاه نیز متفاوت می باشد. پیاز های که برای صادرات به دیگر کشورها انتخاب می شود باید به گونه ای باشد که هیچ گونه خاک و یا پوسته اضافه نداشته باشد که اصطلاحا به آن پیاز زعفران اصلاح شده می گویند و علاوه بر آن این نوع پیاز باید درشت بوده و هیچ گونه ضربه ای به آن وارد نشده باشد تا در هنگام رشد به مشکلی بر نخورد.
منبع: بازار زعفران ایران