You are currently viewing مرکز فروش بهترین پیاز زعفران در ایران
قیمت فروش پیاز زعفران سالم مشهد

مرکز فروش بهترین پیاز زعفران در ایران

بهترین پیاز زعفران در ایران به صورت اصلاح شده و بدون قارچ تهیه شده است به گونه ای مرکز فروش های تخصصی عملکرد این نوع پیاز را در زمین کشاورزی مناسب صد در صد می دانند.
ایران به دلیل آب و هوای مطلوب و مناسبی که دارد به عنوان معدود کشورهایی در جهان شناخته شده است که قادر به تولید بهترین زعفران درجه یک می باشد و امروزه بیشتر زعفران تولید شده در ایران توسط استان خراسان می باشد و یکی از سوغات با ارزش در بسیاری از شهر های این استان زعفران مرغوب و با کیفیت می باشد.
زعفران گیاه حساسی است و در طول روزهای تابستان به آفتاب گرم و طولانی نیاز دارد و اینکه این نوع گیاه چندان نیاز به آبیاری و یا بارندگی ندارد به همین علت باید رد زمین های کشاورز و مناطقی کشت شود که در طول سال سرانه بارش بالایی ندارد.

بهترین پیاز زعفران

بهترین پیاز زعفران در ایران

ایران یکی از کشور هایی است که به گفته برخی از محققین به عنوان مهد زعفران می باشد و برای اولین بار زعفران در ایران کشت شده و بعد به جهانیان شناسانده شده است از این رو همچنان بهترین پیاز زعفران را می توان در این کشور یافت، کشوری چهار فصل که قادر به تولید انواع محصولات کشاورزی درجه یک و با کیفیت می باشد.

مرکز فروش انواع پیاز زعفران

انواع پیاز زعفران می توانند ریز، درشت و یا متوسط باشند البته تنها تفاوت پیاز ها در اندازه آن ها نیست بلکه پیاز های اصلاح شده ای هستند که بدون هیچ گونه خراشیدگی تهیه شده اند و لایه ی بیرونی این نوع پیازها را با نوعی سم قارچ کش پوشانده اند تا حتی موجودات داخل زمین نیز نتوانند به پیاز آسیب برسانند و البته چنین پیاز زعفران مرغوبی را می توان از مرکز فروش های تخصصی که امروزه به صورت آنلاین نیز فعالیت می کنند تهیه کرد.

منبع: بازار زعفران ایران